banner banner

O projekte

Dospeli sme do doby kedy je trh prehltený rôznymi reklamami v jednotlivých tlačových, televíznych či rádiových médiách. Zákazníci pomaly začínajú byť z takéhoto druhu reklamy otrávený a drvivá väčšina z nich ich ani nezaregistruje poprípade odignoruje. Naproti tomu reklama nalepená na auto je nenútená, neokukaná a hlavne efektívna, pohyblivá, účinná a flexibílna.

Efektívna

Reklama na polepoch áut dokáže osloviť veľké množstvo ľudí s veľkou intenzitou. Reklama sa dá zacieliť na požadovanú cieľovú skupinu a požadovanú lokalitu.

Pohyblivá

Reklama na autách sa dostane všade tam kde sa nedostanú iné typy reklám ako napríklad billboardy. Reklama je neustále viditeľná, je neustále v pohybe.

Účinná

Rozhodnite sa sami čo a ako chcete prezentovať. Už len jednoduchý nápis Vašej www stránky na nejakom aute dokáže zvýšiť Vašu návštevnosť.

Flexibílna

Možnosti polepov a grafiky sú prakticky neobmedzené. Záleží na Vás ako sa chcete prezentovať a koľko do toho chcete investovať.


Reklama na autách každý deň oslovuje nových a nových zákazníkov. Reklama prostredníctvom polepov aut je cenovo veľmi výhodná. Sami si môžte nastaviť dĺžku vašej kampane, lokalitu kde sa bude realizovať apod. Dĺžku kampane samozrejme odporúčame dať čo najdlhšiu aby mala reklama požadovaný efekt a aby sa Vám financie za výrobu polepu rozpočítali do viacerých častí. Viac o naších službách najdete tu poprípade sa môžte informovať na info@reklamaautom.sk

Reklama v TV

Je plošná a musí pôsobiť dlhodobo. Čoraz častejšie sa stáva pre zákazníkov príliš "otravnou" a obmedzujúcou. K jej vzhliadnutiu je potrebné vlastniť TV prijímač. Jej výroba je zdĺhavá a príliš drahá, len málo spoločností a firiem si môže dovoliť zaplatiť ju.

Reklama v rádiu

Každý človek má tendenciu lepšie si pamätať informácie podané obrazovo ako len sluchovo. Opakovanie a zreteľné prečítanie dôležitých informácií (tel. čísla, www adresy apod.) je veľmi obmedzené. Aj v dnešnej dobe je bežné, že nie všetky rádio stanice majú vynikajúce pokrytie po celom územi Slovenska poprípade Čiech. Navyše reklama v počúvanom rádiu s dobrým pokrytím taktiež nie je lacná zálezitosť.

Billboardy

Obrovská nevýhoda billboardov je, že sú statické, nepohyblivé a nezujímavé. Pozornosť zákazníkov si často pýta iba farebnosťou či spracovaním (obnažené ženy), čo môže viesť napríklad aj k haváriám. Ďalšia nevýhoda je, že napríklad taký vodič má len veľmi málo času na zapametanie si podávaných informácií.

Aké služby ponúkame my?

V zásade ponúkame dve služby. Ak ste vlastníkom automobilu (nezáleží na tom aký je to typ), môžete si takouto cestou prilepšiť. Stačí ak mesačne najazdíte dostaočne veľa kilometrov a ste ochotný na vašom aute nosiť polep inej spoločnosti. Aký polep a na ako dlho si určíte Vy sami viac na Chcem robiť reklamu.

V prípade, že ste vlastníkom nejakej firmy poprípade živnostník, čo chce napríklad zviditeľniť svoju firmu aj v inej lokalite ako je jeho domáca. Reklama na autách je pre Vás ideálna voľba. Stačí ak si vyberiete z nášho katalógu automobilov požadovaný automobil z požadovanej lokality. My Vám navrhneme polepy zrealizujeme nalepenie a reklama môže začať fungovať. Viac informácií na Chcem propagovať svoju firmu.