banner banner

Služby

1. Chcem robiť (voziť) reklamu

Máte jedno alebo viacero automobilov? Jazdíte často do práce, z práce či za prácou? Nevadí Vám nálepka na Vašom automobile? Najazdíte aspoň 500km mesačne? Ak áno ponúkame Vám jedinečnú možnosť aby si Váš automobil zarobil sám na seba. Stačí ak sa zaregistrujete do nášho systému a počkáte či si Vás niektorý zákazník vyberie.

Ako to celé vlastne funguje?

DÔLEŽITÉ!! Veľkosť ako aj umiestnenie nálepiek si moderujete sami. Každý polep bude s Vami predom prejednaný. Nálepky nepoškodzujú lak a dajú sa ľahko aplikovať / demontovať. Pre registráciu do nášho systému využite našu on-line registráciu.

Registračný formulár:

Download

Tu môžete kliknúť na registračný formulár, pre prihlásenie sa do systému. Po vyplnení všetkých údajov formulár odošlite a budete automaticky prihlásený. Potom môžete prejsť k pridávaniu Vami ponúkaných automobilov. Pridajte aspoň 4 fotografie, z každej strany automobilu. Ak si zákazník vyberie práve Vás, uzatvorí sa zmluva, po jej podpísaní sa aplikuje polep a môžete jazdiť. Registrácia


2. Chcem propagovať svoju firmu

Potrebujete sa zviditeľniť a hľadáte nové spôby prezentovania svojho produktu alebo služby? ReklamaAuto je pre Vás tá správna voľba. Vyberte si automobil podľa Vašich predstáv a zviditeľnite sa ako nikdy pred tým! Sami si vyberte kade, ako dlho sa má Vaša reklama pohybovať. Záleží na Vás.

Ako to celé vlastne funguje?

DÔLEŽITÉ!! Veľkosť ako aj umiestnenie nálepiek záleží na dohode s vlastníkom automobilu. O stave polepu a prejdených kilometroch automobilu budete pravidelne informovaní.

Prezerajte katalóg automobilov:

Download

Tu môžete pozrieť katalóg naších registrovaných automobilov. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@reklamaautom.sk s číslom automobilu podľa katalógu. Po spracovaní Vašej registrácie, Vám bude zaslaná zmluva o prenájme. Po jej podpísaní (oboma stranami) sa polep aplikuje na automobil. Pozrieť katalóg